Audi A3 1.9TDI 131KS 2001

Тип на оглас Се продава
Цена: 182,900 мкд / 2,950
Бренд / Модел: Audi A3
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2001
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Audi A3 1.9TDI 131KS 2001 6 брзини

-Регистрирана до 25.03.2019 година со зелен картон
-Full опрема
-Цената не е фиксна

Audi A3 1.9TDI 131KS 2001 6 brzini

-Registrirana do 25.03.2019 godina so zelen karton
-Full oprema
-Cenata ne e fiksna

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579