Audi A3 1.9 TDI Sportback 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A3
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Audi A3 1.9 TDI Sportback 2007

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666