Апартман на самиот брег на Охридското езеро

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Реновиран: Да
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 66
Лифт: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: Гаража
Адреса: Наум Охридски бр.10-А
Локација: Охрид, Охрид

Се продава трособен апартман од 66м2, плус гаражен простор од 23м2, до лифт. Апатрманот е со со две спални, трпезарија и кујна. Лоциран во објектот на Хотел Парк, на самиот брег на Охридското езеро до Билјанини извори и на само 3км од центарот на градот. Се наоѓа на 4 кат, ориентација исток, со поглед кон езерото, Стар град и планина. Целосно е опремен со нов мебел и електрични апарати .Во склоп на објектот има два хотела, ресторани, продавници, базен, тениско игралиште и сопствена плажа.
Цена по договор.

информации на тел:02/3080466 од 8 до 15 часот
email:vamasko2@yahoo.com
Viber:078/281457

Se prodava trosoben apartman od 66m2, plus garazen prostor od 23m2, do lift. Apatrmanot e so so dve spalni, trpezarija i kujna. Lociran vo objektot na Hotel Park, na samiot breg na Ohridskoto ezero do Biljanini izvori i na samo 3km od centarot na gradot. Se naogja na 4 kat, orientacija istok, so pogled kon ezeroto, Star grad i planina. Celosno e opremen so nov mebel i elektrichni aparati .Vo sklop na objektot ima dva hotela, restorani, prodavnici, bazen, tenisko igralishte i sopstvena plaza.
Cena po dogovor.

informacii na tel:02/3080466 od 8 do 15 chasot
email:vamasko2@yahoo.com
Viber:078/281457

Информации за огласувачот

Агенција Вамаско
078281457