Анон кацига за скијање

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,000 мкд / 48
Локација: Скопје, Карпош

Продавам L големина кацига за скијање, без никакви оштетувања, многу малку користена.

Prodavam L golemina kaciga za skijanje, bez nikakvi oshtetuvanja, mnogu malku koristena.

Информации за огласувачот

Горан
071762945