Fiat Punto 1.3 MultiJet

Тип на оглас Се продава
Цена: 148,180 мкд / 2,390
Бренд / Модел: Fiat Grande Punto
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2004
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Продавам Пунто 1.3 во одлична состојба со фул опрема многу мала потрошувачка 4л на 100км градска, клима, работи стакла на дугме, магленки. На колата се функционира, направен комплет сервис, ланче, затегачи, масло, филтри, антифриз еуро 4. Регистрирана до 03.2020 година.

Prodavam Punto 1.3 vo odlichna sostojba so ful oprema mnogu mala potroshuvachka 4l na 100km gradska, klima, raboti stakla na dugme, maglenki. Na kolata se funkcionira, napraven komplet servis, lanche, zategachi, maslo, filtri, antifriz euro 4. Registrirana do 03.2020 godina.

Информации за огласувачот

Aнтонио
075278373